Ona je kraljica stila, a ovaj jesenji stil će sve žene želeti

Ovom izgledu niko ne bi našao zamerku…

Dženifer Lopez (47) se pojavila u Njujorku u veoma atraktivnoj kombinaciji. Ona je odabrala pantalone sa visokim strukom, crnu majicu i udobni krem džemper na pruge.

Uz to je obula interesantne braon čizme od prevrnute kože i celu kombinaciju je naglasila sa crnim kaišem oko struka.

122939_dzenifer-lopez-profimedia0301820590_630x0

Lepa pevačica je izgledala raspoloženo posle snimanja svoje nove serije “Nijanse plave”, smešeći se fanovima dok je ulazila u svoj automobil.

122938_dzenifer-lopez-kolaz-profimedia_630x0

Inače poznata po dobrom stilu, Dženifer ni ovaj put nije razočarala svoje fanove. Ovo je zaista kombinacija koju bi svaka žena obukla ove jeseni.

Kako se vama dopada? Da li ćete je iskopirati?

(Dailymail.co.uk)

Komentara
Očitavanje..

Ova veb lokacija koristi kolačiće da poboljša vaše iskustvo. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete da odustanete ako želite. Prihvati Opširnije